Przeprowadzki na Ursynowie

Komentarze
[REKLAMA]

Zmieniasz miejsce zamieszkania w Warszawie? Niezależnie od tego czy pracujesz w korporacji i masz mało czasu, czy może jesteś studentem podczas zimowej przerwy między semestrami – przeprowadzka w Warszawie to przedsięwzięcie logistyczne, z którym za moment się zmierzysz. Jak się przygotować i na co zwrócić uwagę, by nie popełnić błędów?

Zero waste – pozbądź się tego, czego nie używasz

Nie wyrzucaj. Sprzedaj lub oddaj to, z czego nie skorzystasz. Kiedy na początku życia w nowym mieszkaniu otoczysz się masą gadżetów bez zastosowania, wygenerujesz bałagan nim się na dobre zadomowisz w swoim m4.

Być może lokatorzy, którzy zajmą twoje dawne lokum zechcą przygarnąć lampę, do której nie czujesz już sentymentu? Sprzedaj przedmioty w internecie. Im mniej bagaży do transportu, tym lepiej.

Pakowanie – jak zacząć?

Pogrupuj akcesoria, opisz je i zabezpiecz folią bąbelkową. Skorzystaj z kartonów do przeprowadzki. Oznacz różnymi kolorami kartek lub markerów do jakiego pomieszczenia sprzęty spakowane są w poszczególnych pudełkach.

To co najpotrzebniejsze zaraz po wprowadzeniu się do mieszkania umieść w osobnych pakunkach. Dzięki temu gdy tylko wniesiesz rzeczy do nowego lokum znajdziesz bez trudu czajnik, podstawowe naczynia, kosmetyki, ładowarki do telefonów czy też produkty żywnościowe.

Transport – logistyka przeprowadzki

Oferty firm są przeróżne – ważne by dopasować wachlarz możliwości do własnych oczekiwań. Czy przeprowadzamy się z Warszawskiego Ursynowa do innego miasta, czy może zmiana lokum odbywa się w obrębie stolicy?

Potrzebujemy wynajmu auta dostawczego bez kierowcy, czy może interesuje nas kompleksowa obsługa całej przeprowadzki począwszy od pakowania i zabezpieczania mienia, przez demontaż mebli, wyniesienie, transport i wniesienie rzeczy do nowego mieszkania?

W mieście stołecznym znajdziemy wiele ofert https://uptrans.pl. Zwróćmy więc uwagę na doświadczenie i profesjonalizm, cennik (w tym dodatkowe opłaty) i standardy stosowane w firmie. W dobie pandemii weźmy też pod uwagę sanitarne warunki wzajemnej współpracy i zaopatrzenie pracowników w środki ochrony osobistej.

Polisa ubezpieczeniowa

Przewożąc majątek swojego życia zadbaj o to, by go ubezpieczyć. Zapewnisz sobie komfort psychiczny i zaoszczędzisz niepotrzebnych stresów. Gdy tylko wszystkie twoje rzeczy znajdą się w nowym miejscu sprawdź, czy niczego nie brakuje i zweryfikuj stan mienia i ewentualnych zniszczeń. W przypadku drogocennych rzeczy warto sfotografować je podczas pakowania i zrobić powtórne zdjęcie lub film w trakcie rozpakowywania.

Nie odkładajmy na później wyjmowania akcesoriów i rzadziej używanych gadżetów. Niech każdy jeden przedmiot znajdzie swoje miejsce w nowym domu, by w późniejszych miesiącach i latach cieszyć się porządkiem i dobrą aranżacją bez konieczności generalnych porządków i „odgracania” m4.

Zostaw komentarz