Praktyczny salon na kółkach!

Komentarze
[REKLAMA]

Marzysz o inteligentnie zaprojektowanym, nowoczesnym salonie? Jeśli tak, to postaw na salon na kółkach! Pewnie zastanawiasz się, o czym jest tu mowa? Salon na kółkach to takie miejsce, w którym panuje swoboda, nieskrępowanie, luz i dobry styl. To wszystko zapewnić może jeden mebel. Tak, dokładnie jeden! I jest nim stolik kawowy na kółkach bądź ława na kółkach. Nowoczesne, funkcjonalne meble to takie, które dopasowują się do ich użytkowników, a nie odwrotnie. Takie są właśnie meble na kółkach. Jeśli mamy ochotę spędzić czas z książką i kawą w oświetlonym punkcie salonu, wystarczy, że przesuniemy nasz stolik w to jasne miejsce. Jeśli spodziewamy się kilku gości, stolik możemy ustawić w bardziej centralnym miejscu, by każdy miał swobodny dostęp do blatu. Kółka w przypadku salonowych stolików sprawdzają się idealnie! Przy wyborze takiego mebla trzeba jednak zwrócić uwagę na wykonanie jego mobilnej części. Kółka powinny być stabilne i trwałe, ale jednocześnie niezarysowujące powierzchni. Ogólnie cały mebel powinien cechować się starannością wykonania. Gdy znajdziemy ten idealny model, mamy zapewnioną wygodę podczas każdej chwili z kawą czy herbatą.

Kolejną zaletą, o której warto wspomnieć, jest wygląd mebli na kółkach. Z uwagi na ich pomysłową formę, prezentują się one nowatorsko i designersko. Wiele modeli to wręcz meblowe mini dzieła sztuki. Jeśli zdecydujemy się na awangardowy projekt ławy, to nie musimy martwić się o resztę salonowego umeblowania w wyszukanym wydaniu. Często jedna efektowna rzecz w pomieszczeniu jest wystarczająca do wykreowania nowoczesnego klimatu. Z kolei zbyt wiele okazałych elementów obciąża stylistycznie całe wnętrze. Może to właśnie stolik na kółkach bądź ława będą Twoimi bestselerowymi meblami w salonie?

Jeśli zawsze stawiasz na minimalizm, dobrym pomysłem będą dla Ciebie te meble na kółkach, które cechuje prosta, nieskomplikowana forma. W takich oszczędnych kształtach i fakturach tkwi często samo piękno. Biały stolik kawowy o gładkiej powierzchni, a może drewniana ława w klasycznym odcieniu? Dzięki takim meblom łatwo stworzysz w każdym salonie spójną, gustowną kompozycję. Świetną alternatywą dla tradycyjnych barków są stoliki kawowe na kółkach posiadające dwa blaty. Taki mebel to sama wygoda. Bezproblemowe przesuwanie stolika zapunktuje na każdym rodzinnym czy przyjacielskim spotkaniu. Salon na kółkach to zatem salon w nowoczesnym, inteligentnym i gustownym wydaniu. A wszystko to za sprawą zgrabnego mebla o przesuwanej podstawie. Modne i nowatorskie ławy na kółkach znajdziesz w naszych polskich sklepach internetowych z branży wyposażenia wnętrz. Warto zainwestować w ten totalnie modernistyczny projekt meblowy, by cieszyć się codzienną swobodą w swoim salonie. 

Zostaw komentarz