Kraków. Tutaj kup mieszkanie na wynajem!

Komentarze
[REKLAMA]

Jeśli oprocentowanie lokat bankowych wciąż jest znacznie niższe niż inflacja, odkładanie gotówki na koncie w banku może okazać się pomysłem nietrafionym. Dobrym natomiast jest kupno mieszkania z myślą, by je wynajmować. Jeśli będzie ono nowoczesne i położone w cenionej dzielnicy, może przynieść zyski w wysokości 5% rocznie. W ten sposób inwestor na pewno nie straci. Podpowiemy, gdzie szukać mieszkania, które przyniesie zyski!

Mieszkanie w Krakowie – dobra inwestycja

W naszym kraju nie brakuje prężnie rozwijających się miast, w których można kupić atrakcyjne mieszkania. Jednak my chcemy zwrócić uwagę na turystyczny, akademicki Kraków. Stolicę Małopolski doceniają miłośnicy historycznej architektury, zwolennicy wyższej kultury, osoby poszukujące stałej, dobrze płatnej pracy i możliwości ciągłego rozwoju. Do Krakowa przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy okolicznych gmin, którzy szukają pracy, ale nawet przybysze zza wschodniej granicy. Wszyscy oni, prędzej czy później, będą chcieli założyć rodziny i żyć wygodnie, nie zawsze jednak muszą kupować własne mieszkania. Mieszkanie na wynajem to w Krakowie obiekt pożądania, zwłaszcza jeśli jest nowoczesne i położone w modnej dzielnicy.

Jakie mieszkanie kupić na wynajem?

Nowe mieszkanie na wygodnie usytuowanym osiedlu na pewno szybko znajdzie potencjalnych lokatorów. Jeśli zależy nam na tym, by stale było wynajmowane, nie zaś jedynie w sezonie wakacyjnym, najlepiej szukać lokum niedaleko centrum, ale w dzielnicy znanej z udogodnień. W Apartamentach Kaskada https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3, które zostaną oddane do użytku w drugiej połowie 2020 roku, znajdują się oszczędne, dobrze zaplanowane, wygodne mieszkania o różnorodnych metrażach. Nieszablonowe budynki krakowskiego dewelopera położone są w dzielnicy Prądnik Czerwony, a właśnie ta cieszy się renomą.

Mieszkanie w Prądniku Czerwonym

W Krakowie znajduje się 18 dzielnic, ale to Prądnik Czerwony ma opinię najbardziej przyjaznej mieszkańcom. Od Starego Miasta dzieli ją 10 minut jazdy samochodem. Dzięki licznym połączeniom autobusowym umożliwia każdemu mieszkańcowi na szybki dojazd do pracy lub krakowskich atrakcji. Nie zawsze jednak trzeba z tego korzystać, ponieważ wielu mieszkańców pracuje w okolicznych biurowcach. Prądnik Czerwony wyróżnia się dzięki udogodnieniom dla rodzin. Umożliwia robienie zakupów w sklepach, marketach, spacerowanie po licznych terenach zielonych. Nie brakuje tutaj szkół, przedszkoli i placów zabaw. W Prądniku Czerwonym działa pełen atrakcji Park Wodny oraz jedyne Multikino, są też wygodne centra handlowo-usługowe: Krokus oraz Serenada. Wszystkie te atuty sprawiają, że nieruchomości w Prądniku Czerwonym nie czekają długo na lokatorów.

 

Zostaw komentarz