Drzwi zewnętrzne – wizytówka nowoczesnych elewacji

Komentarze

Ostatnie, co żegna nas, gdy wychodzimy z domu i pierwszy widok, który nas wita, gdy do niego wracamy. Drzwi zewnętrzne, bo o nich mowa, muszą robić wrażenie – zapraszać i przyciągać pożądanych gości, a tych niepożądanych trzymać na bezpieczny dystans. Nic więc dziwnego, że nowoczesne drzwi wejściowe powinny łączyć to, co efektywne z tym, co efektowne – pod niebanalnym, designerskim skrzydłem kryjąc najlepsze technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Wszak skrzydło na miarę XXI wieku to swoisty strażnik domowników, a zarazem kluczowy punkt w kompozycji elewacji budynku. Dlatego podczas zakupu nie warto iść na żadne kompromisy i postawić na propozycje, które pozwolą na pełną personalizację – zarówno wizualną, jak i technologiczną. Co do odcienia, co do milimetra, co do elementu.

Popatrz na drzwi zewnętrzne z szerszej perspektywy

Wybór drzwi powinien być sprawą prostą – cóż bowiem wielkiego w zamówieniu prostopadłościanu z klamką? Otóż, wbrew temu, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie dekady, prostopadłościan ten nie jest już tylko szarą lub brązową konstrukcją, która ma się po prostu poprawnie otwierać i zamykać. Nowoczesne drzwi zewnętrzne – aluminiowe lub PVC muszą oferować znacznie więcej – przecież będą towarzyszyły nam na co dzień przez długie lata.

Odpowiedzią na współczesne potrzeby są równie współczesne rozwiązania, czego doskonałym przykładem stają się drzwi zewnętrzne aluminiowe z kolekcji Reveal, które dają ogromne pole do popisu w kwestii personalizacji. I nie chodzi tutaj jedynie o barwę! W tym przypadku mamy wpływ na każdy, nawet najdrobniejszy element całej konstrukcji. Zaczynając od warstwy wizualnej – znajdziemy tu rozbudowaną gamę designerskich paneli w pełnej gamie RAL, a także te imitujące beton, drewno a nawet kamień. Do wyboru, do koloru, a nawet faktury!

Drzwi zewnętrzne Reveal

To podstawa, swoiste płótno, którym staną się nasze drzwi. Czarne, srebrne lub pozłacane akcesoria, takie jak klamki, pochwyty czy aplikacje będą prawdziwą wisienką na kompozycyjnym torcie. Takie detale mają ogromny wpływ na efekt końcowy. W końcu diabeł tkwi w szczegółach!

Ale to nie wszystko…

– Decydując się na drzwi zewnętrzne aluminiowe z kolekcji Reveal, do wyboru mamy również panele wzbogacone o efektowne przeszklenia – zarówno w formie ciekawego detalu, jak i te w formacie XXL, które doświetlą hol, otulając promieniami aranżację wnętrza. Efektywnie i efektownie zarazem – mówi Jarosław Prywałko, ekspert marki OknoPlus.

Czas zamknąć za sobą drzwi do starych i niemodnych wzorów i otworzyć się na aktualne trendy!

Dom jak z okładki – stylowe drzwi zewnętrzne

Oryginalne wzory, całe spektrum dodatków i możliwość pełnej personalizacji sprawiły, że drzwi zewnętrzne są istotnym elementem kompozycyjnym, który ma ogromny wpływ zarówno na odbiór elewacji, jak i całej strefy wokół budynku. Dlaczego zatem nie postawić na efekt WOW, idealnie dopasowując skrzydło do stylu aranżacyjnego, i nie zachwycić gości już od… progu?

W ostatnich latach serca inwestorów bez wątpienia pobijają industrializm i minimalizm, w których przeważają biele, szarości i nieco ascetyczna surowość. Tu idealnie sprawdzą się drzwi zewnętrzne w wariantach black and white, a także te, które doskonale oddają fakturę drewna, kamienia lub betonu. Równie niebanalnym wariantem będą znacznie ciemniejsze. Idealny punkt kontrastowy dla jasnoszarej a nawet całkowicie białej elewacji stanowią… drzwi czarne. To minimalizm w czystej postaci. I o to chodzi, w końcu mniej znaczy więcej!

Drzwi czarne

Miłośnicy stylu rustykalnego, a także boho z pewnością wybiorą wyjątkowo ciepłe kolory z palety RAL. Beże, brązy, rdzawe czerwienie to świetny dodatek dla jasnych elewacji.

Również fani stylu skandynawskiego czy stylu japandi znajdą swoich faworytów. Panele oddające piękno naturalnego drewna i kamienia pozwolą wkomponować w elewację otaczające nas naturalne materiały. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na przeszklenia, światło miękko otuli wnętrza, co jest kluczowe w klimatach inspirowanych naturą.

A co, gdy nasz dom to kwintesencja ponadczasowej klasyki? Drzwi zewnętrzne łączące czerń i biel, drewno z szarością lub te zupełnie gładkie to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Jedno jest pewne, przed wyborem warto jest zapukać do drzwi… ekspertów, którzy pomogą podjąć właściwą decyzję.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe białe

Drzwi zewnętrzne – wielozadaniowość w służbie estetyki

Choć walory wizualne są niezwykle istotne, nowoczesne drzwi zewnętrzne muszą być nie tylko designerskie, lecz przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne, trwałe oraz energooszczędne – takie, które cieszą nie tylko oko, ale troszczą się o domowy budżet, stoją na straży bezpieczeństwa mieszkańców oraz środowiska. Innowacyjne drzwi frontowe idą z duchem czasu także pod względem parametrów. – To wszystko znajdziemy zarówno w drzwiach Reveal oraz gdy postawimy na drzwi zewnętrzne aluminiowe przeszklone – mówi Jarosław Prywałko, ekspert marki OknoPlus. Oba warianty charakteryzuje rekordowo niski współczynnik przenikania ciepła, co czyni je jednymi z najlepszych na rynku. Nawet w wersji z dodatkowymi przeszkleniami! A im więcej ciepła w domu, tym pełniejsze kieszenie domowników i większy oddech dla planety!

Drzwi zewnętrzne aluminiowe przeszklone

***

Nowoczesne drzwi zewnętrzne? Tu jakość idzie w parze z designem! Dziś możliwości dekoracyjne są w stanie całkowicie zmienić nasze spojrzenie na, z pozoru zwykłe, drzwi. Czarne, białe, kolorowe, imitujące drewno lub kamień, z przeszkleniami lub bez… dziś ogranicza nas tylko kompozycyjna wyobraźnia.

 

Zostaw komentarz