Mieszkania willowe we Wrocławiu – wygoda i spokój

Komentarze
[REKLAMA]

Młode osoby poszukujące spokojnej przystani dla siebie i swojej rodziny stoją dziś przed niemałym wyzwaniem. Budowa domu jednorodzinnego wiąże się z ogromnym obciążeniem finansowym, a także koniecznością załatwienia wielu formalności i długim czasem realizacji. Rozwiązaniem dla wielu osób poszukujących swojego wymarzonego lokum są mieszkania willowe.

Stają się one obecnie jednym z popularniejszych typów inwestycji deweloperskich. Zazwyczaj zlokalizowane są w zacisznych zakątkach miasta, dzięki czemu harmonijnie łączą one komfort życia charakterystyczny dla domów jednorodzinnych z wygodą mieszkania w budynku wielorodzinnym. Nic więc dziwnego, że mieszkania o willowym charakterze cieszą się coraz większym zainteresowaniem również wśród młodego pokolenia zamieszkującego stolicę województwa dolnośląskiego, zaś zaufani deweloperzy z Wrocławia posiadają już w swojej ofercie tego typu rozwiązania. Jedną z propozycji wartych uwagi jest inwestycja Lokum Villa Nova zlokalizowana w willowym otoczeniu, na wrocławskich Kowalach.

Wrocławskie osiedle willowe – coś dla wymagających

Wrocław nieustannie przyciąga młodych ludzi, nie tylko z okolic, lecz także z całego kraju. Miasto jest w stanie zaoferować m.in. innowacyjne uczelnie, perspektywiczną pracę oraz liczne atrakcyjne formy spędzania czasu wolnego. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie nowymi mieszkaniami we Wrocławiu nieustannie utrzymuje się na wysokim poziomie, a nieruchomości zlokalizowane na popularnych osiedlach szybko znajdują nowych nabywców.

Nowoczesne mieszkania na Kowalach są w stanie zagwarantować codzienny komfort i pożądaną prywatność. Wrocławskie osiedle willowe Lokum Villa Nova wyróżnia kameralna trzykondygnacyjna zabudowa. Elegancka i nowoczesna linia architektoniczna z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Co więcej, inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta, dzięki czemu przyszli mieszkańcy nie będą mieli większych problemów z codziennymi dojazdami do pracy czy szkoły.

Mieszkania z ogródkiem – spełnienie Twoich marzeń

Osiedle willowe na Kowalach zostało zaprojektowane z myślą o komforcie jego użytkowników – przestronne, pełne światła wnętrza oraz klimatyzacja to tylko niektóre z zalet inwestycji z oferty Lokum Deweloper. Niezaprzeczalną zaletą apartamentów znajdujących się na osiedlu Lokum Villa Nova we Wrocławiu są prywatne ogrody oraz przestronne tarasy. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią starannie zaprojektowane części wspólne osiedla z pergolą i dużą ilością zieleni oraz strefami rekreacyjnymi i placem zabaw dla najmłodszych.

Doskonała lokalizacja

Atrakcyjne położenie inwestycji Lokum Villa Nova gwarantuje  wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej – rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz licznych przystanków. W sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone – idealne na jogging, jazdę na rowerze czy rodzinny spacer. Zaledwie 8 minut od osiedla położony jest rozległy Park Szczytnicki, nieco dalej – ZOO i Hala Stulecia. Wystarczy tylko 7 minut, aby dotrzeć do Placu Grunwaldzkiego, gdzie znajduje się galeria handlowa, a także liczne restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

Zobacz szczegóły dotyczące inwestycji Lokum Villa Nova we Wrocławiu.

Zostaw komentarz