Jaki metraż mieszkania wybrać w centrum Wrocławia?

Komentarze
[REKLAMA]

Chcesz mieszkać wygodnie, nieopodal centrum miasta, ale w spokojnej okolicy? To jest możliwe! Wystarczy tylko, że sprecyzujesz, mieszkaniem o jakim metrażu jesteś zainteresowany. Jak wybrać nieruchomość, aby nie żałować?

Wrocław – miasto wielu możliwości

W ostatnich latach Wrocław bardzo się zmienił. To miasto, które z jednej strony bardzo dynamicznie się rozwija, z drugiej jest rewitalizowane. Jeżeli dodać do tego ogromną ilość wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w mieście co roku oraz życie nocne, to jest to jedno z ciekawszych miast w Polsce do życia.

Jeżeli chcesz zamieszkać we Wrocławiu, poszukiwania mieszkania o odpowiednim metrażu nie musisz zawężać wyłącznie do lokali z rynku wtórnego. W ostatnich latach w mieście buduje się bardzo dużo, a to oznacza, że powinieneś zainteresować się także mieszkaniami z rynku pierwotnego.

Jaki metraż mieszkania wybrać?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i przeznaczenia mieszkania. Jeżeli szukasz lokalu wyłącznie dla siebie, pozostaje określić, ile miejsca potrzebujesz. Im większą masz rodzinę, tym pomieszczeń powinno być więcej, aby wszyscy mieszkańcy czuli się komfortowo. Jeżeli zakupione mieszkanie zamierzasz wynajmować, nie obejdzie się bez określenia grupy docelowej najemców. W przypadku rodzin z dziećmi mieszkanie może mieć od 30 do 60 metrów kw. Gdy zamierzasz wynajmować nieruchomość np. studentom, dobrym pomysłem będzie nabycie mieszkania wielopokojowego, a następie wynajmowanie poszczególnych pokojów.

Pamiętaj, że nie zawsze opłaca się zakupić większe mieszkanie. Jeżeli część przestrzeni nie zostanie zagospodarowana i nie będzie wykorzystywana, to i tak będziesz musiał za nią płacić. Aby nie okazało się, że lokal mieszkalny jest za mały lub za duży, warto wziąć pod uwagę powyższe wskazówki. Określając swoje potrzeby lub docelową grupę najemców, łatwiej będzie Ci wskazać, mieszkaniami o jakim metrażu jesteś zainteresowany.

Metraż mieszkania – jakie masz możliwości?

Deweloperzy są bardzo elastyczni, gdy mowa o metrażu mieszkań – proponują lokale o różnej wielkości. W praktyce każdy inwestor ma szansę znaleźć mieszkanie o dokładnie takim metrażu, jakiego potrzebuje.

Jeżeli szukasz mieszkania we Wrocławiu, być może zainteresuje Cię oferta spółki Vantage Dewelopment S.A. vantage-sa.pl. Deweloper proponuje mieszkania w ramach wielu inwestycji, np. Promenady Wrocławskie i Dorzecze Legnickiej. Ta druga inwestycja jest zlokalizowana na Popowicach, czyli zaledwie kilka minut od centrum miasta. Dostępne są mieszkania o metrażu od 26 do 98 metrów kw.

 

Zostaw komentarz