Strefa wypoczynku w Twoim domu

Komentarze

Strefa wypoczynku, w Twoim domu będzie miejscem, w którym z powodzeniem zapomnisz o wszelkich troskach. Po całodziennej bieganinie należy się nam relaks w miłym i przyjaznym otoczeniu.

Elegancki narożnik w salonie

[REKLAMA]

Narożniki uniwersalne to doskonałe wyjście zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń. Jest to funkcjonalny mebel, którego możesz ustawić w samym rogu salonu nie zabierając przy tym zbyt dużo miejsca. Kanapa narożna sprawdzi się zarówno w domu jak i mieszkaniu. 

Nowoczesne narożniki nadadzą elegancji w salonie. Ich budowa sprawia, że nie tylko wygodnie w nich wypoczniesz czytając książkę lub oglądając film, ale również miło spędzisz czas z przyjaciółmi bądź rodziną. Kanapy narożne w kształcie litery L pozwolą Wam na swobodne rozmowy.

Narożnik z funkcją spania może w razie potrzeby zamienić się w łóżko dla gości! Narożniki rozkładane powiększysz o dodatkową przestrzeń potrzebną na noc. W codziennym użytkowaniu mogą pozostać złożone.

Narożniki tapicerowane to rozwiązanie, które wprowadzi szyk do Twojego salonu. Ruchome zagłówki pozwolą go dowolnie dopasować. Materiał obicia nie tylko efektownie wygląda, ale jest również odpowiednio wytrzymały. 

Najlepsze meble wypoczynkowe do Twojego domu

Narożnik rozkładany z funkcją spania jest wyborem wielu klientów, którzy chcą do swojego domu wprowadzić ład i porządek. Szeroki wybór narożników pozwoli dostosować je pod nasze potrzeby. Rozmiar mebla lub jego stylizacja zależy od Ciebie.

Narożnik rozkładany nie zajmie dużo miejsca, a jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Niezapowiedziani goście znajdą na nim miejsce na nocleg, które szybko zorganizujesz nie musząc przy tym martwić się przemeblowaniem pokoju.

Narożniki modułowe spełnią swoją funkcję również jeżeli będą stanowić centralną część pomieszczenia. 

Innym wyjściem na doskonały mebel wypoczynkowy jest sofa, która w zależności od naszych potrzeb może być dwu, trzy lub nawet czterosiedziskowa. 

Wyraziste meble do pokoju dziennego nadadzą mu odpowiedni charakter. 

Relaks w ogrodzie

Nie tylko salon jest miejscem gdzie możemy udać się na relaks, na terenie naszego gospodarstwa domowego. Warto jest również zaprojektować nasz ogród pod miłe spędzanie czasu.

Drewniane, urokliwe meble, ławeczki oraz stół pozwolą na organizację wieczornych kolacji podczas lata.

Chcesz zaszaleć w projekcie? Zdecyduj się na jacuzzi ogrodowe całoroczne! Wykonane jest z wielką precyzją dzięki czemu nie tylko będzie spełniać swoje funkcję spa, ale również stanie się wyszukaną ozdobą. 

Zaproś swoich przyjaciół do wspólnych chwil i cieszcie się ciepłą wodą nawet w chłodniejsze dni. 

Zostaw komentarz