Jesień na ścianie

Komentarze
[REKLAMA]

Kochasz nowoczesne, niebanalne rozwiązania, które z powodzeniem można zastosować we własnych, czterech ścianach? W takim razie zaproś do swojego domu… barwy jesieni!

Za naszymi oknami na dobre rozgościła się jesień. I choć deszcze oraz porywisty wiatr nie zachęcają do spacerów, to jednak jesień nieodmiennie zachwyca swoimi kolorami. Brązy, zielenie, kolory musztardy, czerwienie – oto paleta, która od zawsze zachwyca i inspiruje. Daj się porwać barwom jesieni i przenieś je na… ściany swojego mieszkania.

Zieleń i brąz

Pokój w żywym kolorze limonki stanowi absolutny hit ubiegłego sezonu. Jeśli chcesz, aby tegoroczne trendy zagościły również w twoim mieszkaniu, to zamień wspomnianą limonkę na ściany w kolorach ciemnej, tzw. „zgniłej” zieleni. To spokojna i zarazem kojąca paleta; wręcz idealna dla domatorów oraz osób, które wręcz kochają odpoczynek we własnych, czterech ścianach. Niemniej jednak należy dodać, iż malowanie wszystkich czterech ścian we wspomnianej barwie sprawi, iż pokój będzie nieco monotonny. Na szczęście istnieje prosty sposób na nadanie wnętrzu niebanalnego, oryginalnego charakteru. Wystarczy, że umieścisz opisywaną barwę wyłącznie na dwóch ścianach, z kolei dwie pozostałe pomalujesz na szaro. W ten prosty sposób sprawisz, iż – z pozoru proste zestawienie – będzie prezentowało się co najmniej nietuzinkowo.

Zawsze modna cegła

Goła cegła stanowi rozwiązanie, które kojarzone jest głównie z designem typowo artystycznym. Zdecydowana większość z nas sądzi, iż tego rodzaju rozwiązanie dostępne jest wyłącznie dla mieszkańców domków jednorodzinnych, kamienic czy też loftów. A to nieprawda, bowiem – jak pokazuje to praktyka – również osoby mieszkające w bloku mogą z powodzeniem pozwolić sobie na wspomniany design. Jak to możliwe? Wystarczy, że położymy na ścianie kafelki stylizowane właśnie na czerwoną, „gołą” cegłę. W ten prosty i nie wymagający zbytnich inwestycji sposób, uda nam się osiągnąć zamierzony efekt.

Zamiast obrazu

Dawniej na ścianach naszych domów i mieszkań niepodzielnie królowały obrazy. Niemniej jednak z czasem wspomniany trend zaczął odchodzić do przysłowiowego lamusa, by tym samym ustąpić miejsca nowoczesnym plakatom. W istocie; plakat oprawiony w estetyczną antyramę to rozwiązanie,które nada każdemu wnętrzu niecodziennego, niezwykle oryginalnego charakteru. Duży wybór plakatów w niskich cenach znajdziesz chociażby w sklepie internetowym www.decormint.com.

Zostaw komentarz