Fioletowe dywany do sypialni

1 Komentarzy
[REKLAMA]

Nie zawsze decydujemy się na awangardowe elementy wyposażenia wnętrz, takich jak dywany fioletowe. Czy warto się na nie skusić i jak wykorzystać je w aranżacji nowoczesnej sypialni? Przekonaj się sam, jakie ma korzyści.

Magia kolorów

Symbolika fioletu jest znana od pradziejów. W malarstwie oznaczona jako połączenie zimnej barwy niebieskiej z ciepłem gorącej czerwieni. Wysublimowane piękno fioletu wzbudza zaufanie oraz dodaje odwagi. Stosowany w wielu majestatycznych miejscach. Od wieków utożsamia się go z wielkim bogactwem i przepychem. Te wszystkie cechy sprawiają, że idealnie wkomponowuje się w klimat królewskiej sypialni.

Lawendowe pole

Wiele osób wzbrania się przed użyciem tak intensywnego dodatku, jak dywan fioletowy. Nie każdy z nas jest w stanie skojarzyć go z uspokajającymi i pełnymi uroku lawendowymi polami. Jednak dla uzyskania oczekiwanego efektu, nie możemy przesadzić z kolorystyką wnętrza. Idealnym połączeniem z dowolnym odcieniem fioletu jest biel i jego pochodne. Jasne wnętrze, jasne meble, jasne łoże sypialniane, a przy nim miękki fioletowy dywan to perfekcyjne połączenie, które wprowadzi pełną harmonię. Przy ciemnych meblach i wnętrzach może się zlać, a nawet przytłoczyć cały projekt.

Magiczny dywan

Fioletowa barwa dywanu pobudza żądze i kobiecą energię, a jednocześnie wprowadza tajemne piękno. Łączy wszystko to, co jest potrzebne w miejscu tak intymnym, jak sypialnia. Cechuje osoby odważne i kreatywne. Jego magia jest ponadczasowa i trwa po wszech czasy. Wykorzystanie go we własnym domu sprawi, że poczujemy się pewniejsi siebie i otwarci na nowe wyzwania.

W sklepie Topworld można znaleźć nieliczne, ale unikatowe fioletowe dywany w różnych odsłonach: https://www.topworld.pl/produkty/kolorystyka/dywany-fioletowe,2,37525. Na szczególną uwagę zasługują ręcznie tkane dywany firmy Soft Uni. To połączanie odpornych i dodających miękkości surowców, które będą tworzyć niebo dla naszych stóp. Gęste włosie w mocnym odcieniu fioletu podchodzący pod purpurę sprawdzi się idealnie w tradycyjnych i nowoczesnych aranżacjach. Poza nimi znajdą Państwo również dywany, które stają się coraz większym hitem, czyli w stylu vintage. Połączenie wielu barw w geometryczny, a zarazem surrealistyczny wzór ożywi i ociepli każde wnętrze. Szyty krótkim włosiem jest bezkompromisowo pięknym i łatwym w utrzymaniu w czystości elementem dekoracyjnym. W naszym sklepie znajdą Państwo dywan na każdą mniejszą i większą powierzchnię sypiali. To jednak, w jaki sposób zostanie on wykorzystany, zależy jedynie od Państwa wizji i temperamentu, które tkwią w każdym z nas.

 

One Response to “Fioletowe dywany do sypialni”

  1. marta

    fiolet to fajny kolor a sypialnia to nasz mały świat i tam mozemy troche zaszalec z kolorami

    Odpowiedz

Zostaw komentarz