Nowoczesna inwestycja w nowoczesną przyszłość – DuoVita

1 Komentarzy
[REKLAMA]

Nieruchomości to zdecydowanie jedna z najlepszych inwestycji. Zwłaszcza w nieruchomości w turystycznych miejscach. Inwestowanie jest o tyle łatwe, że w miastach takich jak Wisła, wciąż powstają nowe obiekty. Jednym z najciekawszych projektów ostatnich lat jest nowo powstający apartamentowiec o nazwie DuoVita. Czym będzie ta inwestycja?

Smart Apartments – inteligenty dom

DuoVita to projekt absolutnie wyjątkowy zarówno pod względem wizualnym, czyli zastosowanego designu, jak i pod względem planowanych rozwiązań. Budową zajmuje się firma Module Technologie, która specjalizuje się w budownictwie modułowym i jest czołowym wytwórcą proekologicznych rozwiązań. Powstałe apartamenty to przestrzeń bez barier, bez ograniczeń, które pozwolą na powstanie apartamentów, z których każdy będzie dawał poczucie wolności i swobody swym mieszkańcom. Inwestycja będzie składała się z mieszkań, które już teraz można nabyć. Mieszkania mogą stanowić wasz nowy dom lub inwestycję, do której tłumnie przyjeżdżać będą turyści.

Inwestorom bardzo zależy na stworzeniu przyjaznego miejsca dla każdego, kto chce cieszyć się z uroków Wisły. Dlatego nie ogranicza przestrzeni dla nikogo, zarówno osób starszych i chorych, jak i tych, dla których zdobywanie gór jest jedynie marzeniem oglądanym z wózka inwalidzkiego.

Obcowanie z naturą

Budowanie apartamentów w takim miejscu jak Wisła zobowiązuje. Dlatego architekci nie zapomnieli o stworzeniu przestrzeni, która oddawać będzie to co w Wiśle najpiękniejsze, czyli naturę. Dlatego każdy apartament cieszyć może się pięknym widokiem na góry i lasy. A specyficzne, stopniowe ustawienie pomieszczeń sprawia, że nic nie przysłania tego, co w Beskidach najpiękniejsze. Ponadto DuoVita stanie się z pewnością jedną z najbardziej prestiżowych części miasta, które odwiedzane będzie przez osoby pragnące zaznać odrobiny luksusu. Inwestycja w taką nieruchomość to idealny zysk pasywny. Nawet po wzięciu kredytu na zakup takiego apartamentu masz pewność, że będzie się on sam spłacał, dzięki wynajmowaniu mieszkania.

Dlaczego warto?

Wystarczy spojrzeć na plan Apartamenty DuoVita, aby wiedzieć, że będzie to wyjątkowe miejsce na mapie Beskidów. Nie ma niczego podobnego w Wiśle ani okolicznych miejscowościach. Bezpieczne, zamknięte osiedle, do którego z radością przyjeżdżać będą całe rodziny z dziećmi, a także pary na romantyczne weekendy. Sprzedaż apartamentów już niedługo będzie dostępna, już teraz możecie poznać więcej szczegółów.

 

One Response to “Nowoczesna inwestycja w nowoczesną przyszłość – DuoVita”

  1. Ola

    Nie słyszałam o tym wcześniej, a bardzo ciekawe. Nowoczesność się bardzo liczy w dzisiejszych czasach :).

    Odpowiedz

Zostaw komentarz