Stół do jadalni, stół biesiadny – dlaczego warto wybrać stół bilardowy z blatem?

Komentarze
[REKLAMA]

Stół do bilarda z blatem nakrywającym łączy w sobie funkcje tradycyjnego stołu bilardowego i zwykłego stołu jadalnianego. Dołączonym do niego blatem zasłania się płytę rozgrywającą i w ten sposób przekształca go w mebel, przy którym może usiąść kilkanaście osób. Dlaczego warto się na niego zdecydować? Jakie korzyści daje użytkownikowi rozwiązanie 2w1?

Oszczędność miejsca

Stół do bilarda z blatem to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli niewielkich mieszkań. Pełni dwojaką funkcję, stąd też pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Produkt może w pełni zastąpić stół do jadalni, więc nie ma potrzeby kupować dwóch osobnych mebli i tym samym „zagracać” przestrzeni. Biorąc pod uwagę, że wymiary 9-stopowego stołu do bilarda wynoszą 157 cm × 284 cm, do tego trzeba jeszcze wokół każdego z jego boków zapewnić ok. 130-150 cm wolnego miejsca, to tak naprawdę wypadałoby przygotować dla niego osobne pomieszczenie. W wielu domach nie ma takiej możliwości, dlatego opcja 2w1 to dobry kompromis. 

Ekonomia

Kupno dwóch pełnowymiarowych mebli: stołu do bilarda i stołu jadalnianego pociąga za sobą niemałe koszty. Za stół do bilarda trzeba zapłacić od dwóch, trzech do kilku tysięcy złotych w zależności od rozmiaru i materiałów użytych do jego wykonania. Na drewniany stół biesiadny, przy którym usiądzie kilkanaście osób, też trzeba wydać ponad dwa, trzy tysiące złotych, albo i więcej. Decydując się na stół bilardowy 2w1, eliminujesz konieczność zakupu dwóch produktów, a co za tym idzie, obniżasz wydatki. 

Centrum życia towarzyskiego

Stół do bilarda w domu może stać się prawdziwą atrakcją przyjacielskich i rodzinnych spotkań. Oferuje doskonałą rozrywkę, więc partyjka bilarda szybko stanie się stałym punktem programu. Stół bilardowy nie tylko zapewni świetną zabawę wypełnioną pogawędkami i żartami, ale też w odpowiednim momencie „zamieni się” w stół biesiadny umożliwiający wygodne zjedzenie posiłku. Po obiedzie/kolacji można znów wrócić do gry i zdrowej rywalizacji. 

Rodzinne biesiadowanie

Stoły bilardowe z blatem nakrywającym mają tę zaletę, że można przy nich organizować kilkuosobowe spotkania, przyjęcia z okazji różnych uroczystości, ale też jeść przy nich na co dzień. W dużej mierze wykorzystywane są właśnie w ten sposób – codziennie wszyscy domownicy zasiadają przy nich do śniadania, obiadu i kolacji, przy okazji rozmawiając o bieżących sprawach. To wokół tradycyjnego stołu toczy się prawdziwe życie rodzinne. Niemniej dobrze jeśli od czasu do czasu można łatwo go zamienić w stół do bilarda i się zrelaksować. 

Dobra rozrywka zawsze pod ręką

Stoły do bilarda kojarzone są głównie z klubami i pubami. Kiedyś, żeby pograć, trzeba było wyjść na miasto. Jeśli chciało się pójść do lokalu cieszącego się dużą popularnością, należało wcześniej zrobić rezerwację. Zawsze przy tym istniało ryzyko, że braknie miejsc, zwłaszcza w weekend. Własny stół do bilarda całkowicie rozwiązuje ten problem. Mecz można rozegrać w dowolnym momencie, gdy tylko przyjdzie na to ochota. Nie trzeba nic organizować, niczego rezerwować ani zbierać się do wyjścia. Wystarczy zdjąć blat nakrywający, rozłożyć akcesoria bilardowe i chwycić za kije. 

Luksus, elegancja i prestiż

Stoły bilardowe wyglądają bardzo elegancko. Niezależnie od tego, gdzie zostaną postawione, wprowadzają do wnętrza powiew luksusu, podnoszą jego prestiż. Więcej nawet – stół bilardowy ustawiony w salonie lub jadalni robi jeszcze większe wrażenie. To mebel, który przyciąga spojrzenia, mocno zwraca na siebie uwagę, gra pierwsze skrzypce w całej aranżacji.

Fa-Bil – producent stołów do bilarda

Zostaw komentarz