Osiedle Willowe pod Warszawą – Poznaj wszystkie zalety

Komentarze
[REKLAMA]

Szukasz spokoju wśród zieleni i prywatności własnego domu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z udogodnień, jakie stwarza mieszkanie w apartamentowcu? Idealnym rozwiązaniem, które pogodzi te marzenia, jest osiedle willowe Ventana pod Warszawą www.ventana.pl.

             Luksusowe rezydencje zostały wyposażone we wszystkie osiągnięcia technologiczne, jakie pozwalają na komfort życia na co dzień, a znajdują się w wyjątkowo pięknym, harmonijnie zaaranżowanym otoczeniu, które sprzyja wypoczynkowi. Eleganckie rezydencje na sprzedaż na osiedlu willowym Ventana to inwestycja Westmark Polska będącej polską odnogą jednej z największych spółek deweloperskich w Wielkiej Brytanii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inwestora, domu na osiedlu Ventana powstały z wykorzystaniem najnowszych technologii i rozwiązań budowlanych.

            Utrzymane w klasycznym stylu domy powstały z doskonałą izolacją zewnętrzną oraz wewnętrzną zapewniając mieszkańcom pełen komfort nie tylko latem, ale też zimą. Całodobowy system monitorowania tego zamkniętego osiedla zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Do dyspozycji mieszkańców oddano pięknie zaaranżowany teren zielony, gdzie mogą bawić się najmłodsi, kort tenisowy oraz Club House – miejsce stworzone z myślą o organizacji imprez plenerowych i okolicznościowych przyjęć. Zaletą osiedla willowego Ventana jest także jego lokalizacja. Umiejscowione w podwarszawskiej miejscowości Walendów pod Nadarzynem, tuż obok obwodnicy Raszyna, umożliwia ono dotarcie w 15 minut do centrum stolicy. Mieszkańcy, których obowiązki wymagają więc dojazdu do centrum miasta, nie będą mieli większych problemów z komunikacją.

            Dla rodzin z małymi dziećmi osiedle Ventana to idealne rozwiązanie pozwalające na beztroskie dorastanie w otoczeniu zieleni, a jednocześnie zapewniające dostęp do oferty edukacyjnej i pełnej infrastruktury niezbędnej przy wychowywaniu dzieci. Blisko osiedla znajdują się bowiem żłobki, przedszkola i szkoły, basen oraz stadnina koni dla osób, które chcą zapewnić swoim dzieciom aktywny tryb życia. Niedaleko Ventany znajdują się także dwa duże parki handlowe: Janki i Maximus, dzięki czemu wygodne jest zrobienie większych zakupów na cały tydzień.  Wysoka jakość wykonania i elegancka aranżacja wnętrz na osiedlu Ventana zostały docenione przez branżę nieruchomości. Dom pokazowy Ventana został bowiem uznany za najlepszy w Polsce w ramach konkursu „Złote Wille 2015”. Uznanie zyskało szykowne wnętrze, w którym harmonijnie połączono klasyczne elementy aranżacji z nowoczesnymi osiągnięciami ułatwiającymi życie mieszkańców.

 

Zostaw komentarz