Nietypowe dekoracje na sylwestra

1 Komentarzy
[REKLAMA]

Nowy rok coraz bliżej, a razem z nim rośnie oczekiwanie na jedną z najważniejszych imprez. Na wejście z hukiem w nowy rok czekają wszyscy bez względu na wiek. Dla dorosłych sylwester to okazja to zrobienia życiowego oraz zawodowego rachunku sumienia, oszacowania, co się udało oraz tego, co można by jeszcze usprawnić.

Nowy rok coraz bliżej, a razem z nim rośnie oczekiwanie na jedną z najważniejszych imprez. Na wejście z hukiem w nowy rok czekają wszyscy bez względu na wiek. Dla dorosłych sylwester to okazja to zrobienia życiowego oraz zawodowego rachunku sumienia, oszacowania, co się udało oraz tego, co można by jeszcze usprawnić. Noworoczne listy już się tworzą, jednak sylwestrowa noc nie kończy się tylko na chłodnej kalkulacji plusów i minusów z zeszłego roku. Ma ona być wulkanem pozytywnej energii, który pomoże odrzucić stare troski, skupić się na pozytywach i z zapałem rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Wspólne świętowanie

Sylwester to idealny moment żeby odświeżyć kontakty i spotkać się z dawno niewidzianymi znajomymi. Dorosłe życie pod względem obowiązków nie rozpieszcza. W efekcie napiętych grafików trudno jest w ciągu roku wygospodarować czas nawet na krótkie spotkania. Jednak w nowy rok praktycznie każdy ma czas i stara się świętować we wspólnym gronie. Domowe imprezy cieszą się stale rosnącą popularnością. Mimo, że w trakcie sylwestrowej nocy miasta zawsze przygotowują huczne, wspólne obchody, to wielu ludziom nie na rękę jest pchać się w tłum. Wolą oni spędzić czas wspólnie, bawiąc się we własnym rytmie i tempie. Domowa impreza to okazja nie tylko do spotkania, ale również do zabłyśnięcia przed gośćmi. Każdy opowiada, co się w życiu zmieniło, a wszyscy zgromadzeni szybko nadrabiają towarzyskie braki. Przestrzeń domowa daje więcej swobody w imprezowaniu i ładowaniu pozytywną energią wewnętrznych akumulatorów. Jednak dom lub mieszkanie trzeba przystroić, co do wymogów szczególnej okazji.

U każdego w sylwestrową noc znajdować się będzie choinka, jednak sama jej obecność to zbyt mało do urozmaicenia przestrzeni do zabawy. Nie zapraszamy w końcu gości na „zwykłą” kawę. Sylwester to czas, kiedy można i powinno się dać sobie więcej luzu – im mamy więcej lat na karku, tym liczba okazji ku temu coraz bardziej się zmniejsza. Dekoracje sylwestrowe to sposób zarówno do upiększenia przestrzeni, nadania jej ciekawszego wyrazu oraz podkreślenia wagi spotkania ze znajomymi. Dekoracje sylwestrowe w domu przybierają różnorodne formy, ponieważ każdy wybiera te, które będą najlepiej odzwierciedlały jego gusta i oczywiście pasowały do aranżacyjnego stylu imprezowego pomieszczenia.

Kolorowa układanka

Dekoracje na sylwestra to elementy, które trzeba dobrze wpasować w istniejącą przestrzeń – by nie stworzyć negatywnych kontrastów, które niepotrzebnie rozpraszałyby gości. Każdy dom oraz mieszkanie jest odzwierciedleniem tego, co ważne dla człowieka. Styl, w jakim życiowa przestrzeń jest wykończona ma zawsze wymiar indywidualny, nawet jeśli źródłem inspiracji były katalogowe, wnętrzarskie nowości. W rezultacie same  balony na sylwestra nie wystarczą. Dopasowania do przestrzeni różnorodnych ozdób nie warto spychać na margines, argumentując sobie, że czasu do imprezy jest jeszcze sporo. Bardzo szybko okaże się, że deadline imprezy już niedługo, a nic jeszcze nie jest zrobione. Sam zakup dekoracji na sylwestra problemu stanowić nie będzie, to skompletowanie zamówienia zajmie nam najwięcej czasu. Na rynku opcji do udekorowania swojego domu lub mieszkania z racji różnych okazji jest coraz więcej. Wiele produktów ma zastosowanie uniwersalne – użyte na święta lub urodziny balony na sylwestra również się sprawdzą. Jednak nie warto iść po najmniejszej linii oporu i ciąć na siłę kosztów. Dekoracje sylwestrowe do drogich nie należą, wysokiej jakości dodatki znajdują się w zasięgu każdego konsumenta. Ważnym jest żeby z różnorodnością oraz ilością nie przesadzić.

Wszystko z innej bajki

Dekorując przestrzeń na imprezę sylwestrową trzeba wcześniej mieć opracowany plan, a nie iść na żywioł i spontanicznie rozwieszać po ścianach różności. W ten sposób tworzy się aranżacyjny chaos, z którego jasno wynika, że cała praca miała na celu szybkie wypełnienie przestrzeni. Takie negatywne kontrasty zwracają na siebie uwagę umniejszając wagę spotkania. Impreza sylwestrowa to idealny moment do podbudowania swojego osobistego wizerunku. To jak dom i mieszkanie wygląda na co dzień jest jedną z naszych najważniejszych wizytówek, warto ją z okazji sylwestrowej nocy odrobinę podrasować, jeśli impreza planowana jest w naszych czterech ścianach.

Instalowanie dekoracji bez żadnego planu nie pomoże stworzyć niepowtarzalnej atmosfery, tylko narazi na śmieszność. Balony na sylwestra są elementem wręcz oczekiwanym, jednak jeśli będą zapełniały każdą przestrzeń na ścianach, a tylko w niektórych przerwach znajdzie się jakaś serpentyna, to powalającego efektu nie uzyskamy. Do sylwestrowej nocy zostało jeszcze trochę czasu, a plany na nią prezentują się coraz wyraźniej. Jeśli planujemy spędzić imprezę w domu w gronie znajomych, to czas najwyższy zacząć opracowywać listę, co będzie potrzebne do przystrojenia i gdzie powinno się znajdować. Jeśli znajomi dysponują czasem warto poprosić ich o pomoc zarówno przy wyborze samych sylwestrowych dekoracji, jak i późniejszym rozwieszeniu (będzie to dodatkowa wymówka, żeby się zobaczyć).

One Response to “Nietypowe dekoracje na sylwestra”

  1. marta

    w sylwestra można zaszalec . i tak sie potem sprzątnie

    Odpowiedz

Zostaw komentarz