Jakie są rodzaje ramek do zdjęć, jakie ramki wybrać do różnych zdjęć?

Komentarze
[REKLAMA]

Najlepszą dekoracją domowych ścian są ramki z rodzinnymi fotografiami. Jest to nie tylko wspaniały element ozdoby mieszkania, ale także pamiątka przywołująca najlepsze wspomnienia. Podpowiadamy, jakie są rodzaje ramek do zdjęć oraz które z nich wybrać, aby ożywić wnętrze swojego mieszkania.

Multiramki na kilka zdjęć

Multiramki to niebanalne i niesamowicie modne elementy dekoracji ścian. Dzięki nim możesz w jednym miejscu zgromadzić swoje najlepsze wakacyjne wspomnienia. Są też świetnym sposobem na stworzenie rodzinnej galerii. Ten rodzaj ramek do zdjęć możesz zobaczyć m.in. na https://fabrykaform.pl/ramki-na-zdjecia, gdzie w jednym miejscu zostały zebrane ich najróżniejsze modele. Multiramki to świetny pomysł na ożywienie każdego pokoju.

 

 

Ramka na zdjęcia z klamerkami

Ramki na zdjęcia z klamerkami to ostatni krzyk mody! Sprawiają, że pomieszczenie, w którym się znajdują nabiera przytulnego klimatu. Mogą stać się elementem wystroju sypialni, pokoju nastolatki, ale także naścienną dekoracją w eleganckich salonach. Ponadto możesz zrobić je sam! Wystarczy kupić 4 listwy, sznurek i małe klamerki. Najmodniejsze są białe lub srebrne ramki z oryginalnymi wzorami spinaczy.

 

 

Drewniane ramki na zdjęcia

Drewniane ramki są ponadczasowe. Pasują zarówno do tradycyjnych, klasycznych wnętrz, jak i nowoczesnych aranżacji. O ich wyglądzie świadczy głównie rodzaj drewna z jakiego są wykonane. Na rynku można znaleźć także mnóstwo ramek zrobionych na wzór tych drewnianych, jednak te imitacje nie wyglądają już tak elegancko. Dobrze sprawdzą się także stojące, modele ramek, które można ułożyć na komodzie w salonie lub sypialni. Ten rodzaj dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Ramki na zdjęcia do nowoczesnych wnętrz

Jakie ramki będą pasować do zimnych, modernistycznych wnętrz? Najbardziej te proste, bez zdobień i dodatków, najlepiej w białym, czarnym lub srebrnym kolorze. Dobrze sprawdzą się także niesamowicie modne, lustrzane ramki na zdjęcia. Wnętrze nowoczesnego pokoju warto także nieco ocieplić tymi elementami dekoracji w pastelowych kolorach. Do różowych czy błękitnych ramek można włożyć czarno-białe zdjęcia, które znakomicie wpasują się w klimat nowoczesnego mieszkania. Modernistyczne ramki najczęściej posiadają wąskie, skromne obramowania.

 

 

Ramka na zdjęcia do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy powinien być radosny i kolorowy. Dlatego ramki, które wybierzemy do tego pomieszczenia muszą współgrać z kolorystyką pokoju. Warto stworzyć tu małą galerię naszych pociech, łącząc ze sobą fotografie z różnych etapów ich dorastania. Na rynku znajdziemy najróżniejsze modele ramek dla dzieci. Zaczynając od tych zwykłych, kolorowych, kończąc na ramkach z klocków LEGO czy tych z motywem bajkowych bohaterów.

 

Zostaw komentarz