Ogrodowe jacuzzi całoroczne ze Szwecji – Luksus odpoczynku

Komentarze

Spychamy często relaks na dalszy plan, w natłoku innych spraw. Myśląc, że przecież jutro też jest dzień. I jest – kolejny, pełen zadań. Jak sprawić, żeby relaks był w zasięgu ręki i zawsze mieć na niego choć chwilę? Pomyśl o własnym całorocznym jacuzzi ogrodowym. To opcja na głęboki relaks i reset ciała oraz umysłu przed kolejnym, intensywnym dniem.

Co wiedzą Szwedzi o relaksie?


Mieszkańcy Północy żyją średnio 82 lata w stylu “lagom” – “w sam raz”. Lubią łączyć praktyczne z przyjemnym. Dbają o relaks, relacje i naturę. Dzięki temu mniej chorują i mniej się stresują. Jedną ze szwedzkich tradycji jest całoroczne jacuzzi ogrodowe. Można je mieć w zaciszu własnej działki, bez wycieczek autem do centrum odnowy. Służy jako miejsce spotkań z bliskimi, a jednocześnie relaksuje poprzez głęboki hydromasaż. Czas spędzony na gorącej kąpieli to inwestycja w lepsze samopoczucie, krążenie krwi, stan skóry i odprężenie całego ciała. Kilka kroków od domu, na łonie natury. Bez marnowania wody, energii i czasu. W sam raz, po szwedzku.

Szwedzkie całoroczne jacuzzi ogrodowe teraz w Polsce

SVENSKA LIVING to dystrybutor szwedzkich, całorocznych jacuzzi ogrodowych, najczęściej wybieranych w Skandynawii od ponad 20 lat. Wanny powstają z myślą o kapryśnym, północnym klimacie i utrzymują idealnie gorącą wodę niezależnie od pogody. W portfolio SVENSKA znajduje się bogaty wybór wanien dostępnych w 3 liniach: Nordpool, Svenska Bad i Svenska Pro. Różnią się estetyką wykonania, kształtem, liczbą i typem siedzisk oraz rozwiązaniami technologicznymi, które gwarantują komfort.

Zamówienia na całoroczne jacuzzi ogrodowe realizowane są w zaledwie 14 dni. SVENSKA LIVING to ekspert w branży SPA od 2007 roku, właściciel marki ScandiSpa i SLOWtub oferującej drewniane balie premium, a także Beernarium – polskiej sieci łaźni piwnych.

Luksusowe jacuzzi ogrodowe


Twórcy SVENSKA zaprojektowali jacuzzi, które będzie oazą relaksu na wiele lat. Tak powstało całoroczne jacuzzi ogrodowe, które daje luksus musującej kąpieli w różnych wariantach. Wybierz liczbę miejsc (5-7), typ siedzisk, kształt, kolor i wybrane udogodnienia, a masz pewność, że wanna posłuży Ci na długo jako strefa prywatnego komfortu.

Potrójna izolacja wanny trzyma ciepło jak termos. Możesz wybrać dowolną porę na kąpiel i mieć pewność, że w jacuzzi czeka idealnie rozgrzana woda.

O głęboki relaks dbają też pompy, serce jacuzzi. Pracują niemal bezszelestnie i nie przeszkodzą w cichej rozmowie czy samotnej medytacji. 

Wszystkie całoroczne jacuzzi ogrodowe SVENSKA posiadają nastrojowe oświetlenie LED z fontanną oraz rozdzielacz stref wody. Możesz więc wziąć kąpiel z rodziną lub zaprosić przyjaciół i dopasować intensywność masażu do ich upodobań. Wanny różnią się między innymi liczbą I typem miejsc – SVENSKA proponuje siedzące, leżące oraz podwójne kanapy, na których można rozłożyć się wygodnie w parze.

Luksus to też idealnie klarowna woda. Kartuszowy filtr oczyszcza wodę z zanieczyszczeń (np. liści, pyłków czy naskórka), a ozonator nasyca wodę bąbelkami ozonu, usuwając bakterie, wirusy czy grzyby. Z wanny mogą korzystać nawet dzieci.

Energooszczędne jacuzzi ogrodowe


Za minimalne zużycie energii odpowiada renomowany osprzęt kanadyjskiej firmy Gecko. Przy dwóch kąpielach tygodniowo po 30 minut, zużycie energii wynosi zaledwie ok. 200 kwH miesięcznie. Każde jacuzzi posiada niezawodną izolację typu NORDIC (potrójna izolacja ścian i podstawy) lub NORDIC PRO (dodatkowa izolacja boków i podstawy styrodurem).

Drugim elementem marki Gecko jest system zdalnego sterowania Gecko in.touch WiFi, który pozwala zarządzać wanną na odległość, np. wyłączyć je, by nie pobierało zbędnej energii.

Morska kąpiel we własnym ogrodzie


Gorąca kąpiel w słonej wodzie? Jest możliwa dzięki unikatowemu systemowi Gecko in.clear. Utrzymuje wodę w idealnej czystości przez cały rok, bez ryzyka podrażnień oczu czy skóry. Pozwala uniknąć szkodliwych chemikaliów. W naturalny sposób przekształca sól w środki czyszczące, co przedłuża żywotność wanny. Posłuży kilku pokoleniom.

Jacuzzi ogrodowe – całoroczny sposób na relaks

Odkładanie odpoczynku na później to ryzyko wypalenia, przepracowania, przewlekłych chorób czy zaburzeń nastroju. Znajdź swój sposób na odprężenie, który nie wymaga od Ciebie wyjazdów i skomplikowanej logistyki. Szwedzkie jacuzzi ogrodowe jest jedną z takich opcji. Gdy dla niektórych odpoczynek to luksus, Ty możesz mieć go w zasięgu kilku kroków od domu.

Zostaw komentarz