Nie możesz znaleźć odpowiednich mebli? Zamów meble na wymiar.

Komentarze
[REKLAMA]

Zdarza Ci się przeglądać katalog meblowy za katalogiem, przejść się po kilku salonach, a i tak ostatecznie nie znaleźć mebli, które wizualizujesz sobie w głowie? Nie ten rozmiar, nie ten kolor, brak funkcjonalności, której potrzebujesz, słaba jakość wykonania itp. itd. Na szczęście jest na to rozwiązanie – zleć wykonanie Twoich wymarzonych mebli specjalistom.

Na rynku oprócz masy ogromnych salonów meblowych i mniejszych sklepów z meblami jest też sporo firm, które zajmują się samodzielnym projektowaniem i wykonywaniem mebli zgodnych z wizją Klienta. Zamiast kupować ten sam stolik, który ma już połowa rodziny, można kupić całkowicie unikalny mebel – raj dla osób ceniących sobie oryginalność.

Oprócz zalety w postaci unikatowości, meble na wymiar ceni się także za funkcjonalność. Razem z projektantem możesz wykreować meble spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Powiesz na czym Ci zależy, a projektant przygotuje projekt.

Najlepszy efekt można uzyskać wyposażając nowy dom lub mieszkanie w komplet zaprojektowanych specjalnie dla nas mebli na wymiar. Uzyskasz wtedy idealną spójność. Wszystko będzie dopracowane i „na swoim miejscu”. Świetny wygląd i komfort z korzystania gwarantowany.

Takie meble uratują Ci też życie przy niestandardowych wnętrzach. Szukanie mebli, które sprawdzą się przy skosach na poddaszu może okazać się nie lada wyzwaniem. W przypadku mebli na wymiar wystarczy tylko wszystko wymierzyć i otrzymamy idealnie dopasowane szafy, szafki, regały itp.

Na koniec jeszcze jedna cecha, która może sprawić, że przy wyborze następnych mebli skierujesz swe kroki do firmy tworzącej od podstaw meble na zamówienie. O ile w salonach meblowych zdarza się, że jakość wykonania i trwałość niektórych mebli bywa dyskusyjna, o tyle kiedy zamawiasz meble na wymiar, dobrze wiesz z czym masz do czynienia. Masz wpływ na to z czego mebel będzie wykonany, jakiej klasy materiały zostaną użyte. Sam zdecydujesz czy najważniejsza jest dla Ciebie trwałość i jakość wykonania czy wolisz pójść na akceptowalny kompromis między solidnością, a ceną.

Jeśli gotowe meble oferowane w sklepach meblowych, to dla Ciebie za mało – wypróbuj alternatywne rozwiązanie jakim jest zlecenie wykonania mebli na wymiar.

Tekst przygotowany razem z firmą Meble Grochowina Studio.

 

Zostaw komentarz