Technologie zastosowane w bateriach prysznicowych, które mają wpływ na komfort codziennego dbania o higienę i na środowisko

Komentarze
[REKLAMA]

Jaka powinna być idealna bateria prysznicowa? Designerska i dopasowana stylem do aranżacji łazienki? Bez wątpienia. To jednak nie wszystko, o co możesz zadbać, dokonując jej wyboru. Pomyśl również o swoim komforcie kąpieli oraz o środowisku naturalnym. Poznaj technologie stosowane w bateriach Roca, dzięki którym ograniczysz zużycie wody oraz energii i zyskasz większą przyjemność podczas brania prysznica.

Roca Ona: baterie prysznicowe ścienne i podtynkowe, które łączą design i innowacje

Baterie prysznicowe dostępne w kolekcji Ona łączą subtelny i minimalistyczny design w klimatach śródziemnomorskich z zaawansowanymi technologiami. To rozwiązania, które wprowadzą nową jakość do Twojej łazienki.

  • W kolekcji są dostępne klasyczne, jednouchwytowe ścienne baterie prysznicowe, jak również minimalistyczne modele podtynkowe, bardzo dyskretne, a jednocześnie funkcjonalne.
  • Można wybrać baterie prysznicowe lub wannowo-prysznicowe.
  • W bateriach podtynkowych zostały zamontowane głowice ceramiczne z 10-letnią gwarancją producenta – zapewnią płynną regulację strumienia wody.
  • Powłoka EverShine w modelu o chromowanym wykończeniu zmniejsza podatność baterii na osiadanie na niej różnego rodzaju zanieczyszczeń, a także na uszkodzenia mechaniczne.

Baterie z kolekcji Ona, poza standardowym wykończeniem chrom, są dostępne także w kilku nowoczesnych kolorach. Te w wersji z połyskiem – titanium black lub rose gold  mają powłokę Everlux®, która jest twardsza, mocniejsza, odporniejsza na zarysowania i uderzenia. Można także wybrać baterie w wykończeniu matowym – czarny mat. W efekcie ten element można dopasować do różnych aranżacji przestrzeni kąpielowej.

Baterie prysznicowe Insignia – nieprzeciętna elegancja i praktyczne rozwiązania

Nowoczesne podtynkowe baterie prysznicowe znajdziesz również w kolekcji Insignia. Zaoblone linie, elegancja i nieoczywisty design – tak można podsumować tę linię pod kątem estetycznym. Do wyboru jest kilka modnych kolorów: chrom z powłoką EverShine, titanium black, rose gold oraz brushed titanium black. Jednak tu również – podobnie jak w przypadku kolekcji Ona – w parze z wyglądem idzie zaawansowana technologia.

W każdym modelu z tej linii została zastosowana wytrzymała głowica ceramiczna z 10-letnią gwarancją. Ponadto modele wannowo-prysznicowe wzbogacono o praktyczny termostat, który pozwala na precyzyjną regulację temperatury. Technologia Quick Reaction® sprawia, że na jej uzyskanie czeka się krócej niż 3 sekundy. Dzięki temu można ograniczyć zużycie wody – nie ma konieczności jej marnowania, zanim stanie się ciepła. Warto podkreślić, że zastosowano tu także technologię Security 38°C, która chroni przed przypadkowym uruchomieniem wody cieplejszej niż 38°C – to ważne szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Termostatyczne baterie prysznicowe T-500 i T-1000 – wygoda i bezpieczeństwo

Jeżeli interesują Cię baterie termostatyczne, sprawdź również inne modele tego typu z kolekcji Roca. Ciekawie prezentują się np. serie:

  • T-500 – to baterie ścienne i podtynkowe zaprojektowane z myślą o komforcie, ochronie oraz oszczędności wody i energii. Chromowane wykończenie z technologią EverShine sprawia, że będę się prezentować jak nowe przez lata;
  • T-1000 – kolekcja baterii ściennych i podtynkowych, które łączą minimalistyczny design, funkcjonalność i rozsądną cenę. Są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: chrom, titanium black, brushed titanium black oraz rose gold.

Jak widać, połączenie nowoczesnych, energooszczędnych technologii z fenomenalną jakością i modnym designem jest możliwe. Poznaj więc bliżej baterie prysznicowe Roca i urządź swoją łazienkę, nie idąc na kompromisy!

Zostaw komentarz