Budowa domów Bielsko

Komentarze
[REKLAMA]

Sprawdziliśmy jakie są możliwości budowy domu w bielsku oraz wyszukaliśmy najbardziej zaufanych inwestorów.

Budowa domów Bielsko

Wykonaliśmy przegląd runku nowych nieruchomości w Bialsku Białej. Ilość ofert nowych już gotowych domów być może nie jest największa, ale bez wątpienia jest w czym wybierać. Nas jednak interesuje możliwość wybudowania domu swoich marzeń, który nie koniecznie ma być jakiś największy, ani nawet najbardziej luksusowy, ale koniecznie ma być dostosowany do naszych upodobań, celów i marzeń. Jedni stawiają na bardzo duży salon, inni a inni wolą mieć przestronną kuchnię która ułatwi i uprzyjemni gotowanie dla siebie rodziny i znajomych. A czego czesz Ty? No właśnie, warto się zastanowić nad tym czego sami chcemy, a jak już dochodzimy do własnych pragnień, to okazuje się że w już gotowych projektach nie ma takich rozwiązań jakie my chcemy mieć w domu. 

Firma budowlana Bielsko biała

Żeby po swojemu zaplanować i wybudować dom potrzebne są moce przerobowe, więc trzeba wybrać wykonawcę. 

Jak szukać firmy do budowy domu? Możliwości jest bardzo wiele, zacznijmy od tego że cały proces budowy można rozłożyć na części pierwsze i każdemu zlecać wszystko z osobna. Zaczynamy od wykopu na fundamenty, wyszukujemy najtańszą koparkę która zrobi wykop. Później przechodzimy do fundamentów, szukamy firmy budowlanej, która wykona fundament i nagle powstaje pierwszy problem. Firma która robiła wykop, nie trzymała się 1:1 projektu, potrzebne są małe zmiany, nowa ekipa od fundamentów już jest na budowie, liczy pieniądze za swój czas a firma która robiła wykop nie ma teraz czasu na poprawki, czas będą mieć za tydzień. Ale idziemy dalej. Jak już w bólach powstały fundamenty, kolej na mury kto ma to wymurować? Tanio czy prosto? Porządnie czy jak najszybciej? Mamy mury to klej na dach, może górale, podobno robią dobre dachy, ale jak z terminem, jak ustawić gości od wylewek, kiedy górale zwolnią plac budowy, a na kiedy ustawić ekipę od gładzi?

Strasznie dużo problemów i koordynacji, ale jest na to rozwiązanie. Sami uważamy że najlepiej korzystać z jednej firmy budowlanej, która potraktuje zlecenie budowy domu kompleksowo, a jest to spore ułatwienie, bo cała odpowiedzialność spoczywa na jednej ekipie, więc łatwiej i szybciej idzie proces budowy.

Jak znaleźć firmę budowlaną?

Z naszego doświadczenia wiemy że najważniejsze jest żeby firma była na rynku już z doświadczeniem, to nie musi być wiele lat, ale najlepiej wiele wykonanych projektów które zaświadczają o jakości prac które oferują. 

W Bielsku Białej przeglądnęliśmy firmy budowlane i wybraliśmy dla Was wykonawcę LOCUSHOME który ma doświadczenie i projekty świadczące o ich profesjonalizmie. 

Kryterium była również cena, która nie ma być najniższa ale konkurencyjna i w przypadku locus, tak jest!

Jeśli chcecie budować dom to jest to doskonały partner!

 

Zostaw komentarz