Jacuzzi ogrodowe – doskonały sposób na zimowy relaks!

Komentarze
[REKLAMA]

Zimą ogród nie musi pozostawać pustym miejscem, które z utęsknieniem czeka na wiosnę. Możesz wstawić do niego jacuzzi ogrodowe i czerpać radość z kąpieli wśród bąbelków oraz zadbać o zdrowie podczas długich wieczorów i w mroźne dni. Rodzinne korzystanie z zalet hydromasażu oraz relaksujące spotkania z przyjaciółmi w przyjemnie ogrzewającej Wasze ciała wodzie brzmią jak idealny plan na zimę, prawda?

Zimą ogród nie musi pozostawać pustym miejscem, które z utęsknieniem czeka na wiosnę.

Możesz wstawić do niego jacuzzi ogrodowe i czerpać radość z kąpieli wśród bąbelków oraz zadbać o zdrowie podczas długich wieczorów i w mroźne dni. Rodzinne korzystanie z zalet hydromasażu oraz relaksujące spotkania z przyjaciółmi w przyjemnie ogrzewającej Wasze ciała wodzie brzmią jak idealny plan na zimę, prawda?

Czy dmuchane jacuzzi ogrodowe sprawdzi się zimą?

Obawiasz się, że dmuchane jacuzzi ogrodowe nie sprosta Twoim oczekiwaniom i nie sprawdzi się w warunkach zimowych? Nic bardziej mylnego. Jacuzzi ogrodowe wykonane jest z bardzo mocnych i wytrzymałych materiałów, które są odporne na obtarcia i przebicia. Trzeba tylko przed jego rozłożeniem przygotować podłoże i usunąć nierówności: ewentualne ostre przedmioty, czy szyszki i kamienie.

Konstrukcja dmuchanego jacuzzi ogrodowego jest bardzo stabilna, jego brzegi nie uginają się i nie odkształcają. Dlatego woda podczas korzystania z urządzenia nie wylewa się na zewnątrz ani nie rozchlapuje. Jacuzzi ogrodowe jest też bardzo wygodne – siedząc wewnątrz możesz się swobodnie opierać się o ścianki.

Dmuchane jacuzzi ogrodowe montuje się bardzo szybko i wygodnie. Po prostu rozwija się je na równej powierzchni, nadmuchuje, napełnia wodą i podłącza do źródła prądu. Jacuzzi ogrodowe jest wyposażone w filtry, pompy i dysze do hydromasażu, podgrzewacz wody. Łatwy w obsłudze panel sterowania do ustawiania temperatury wody oraz mocy hydromasażu pozwala na bardzo sprawne zarządzanie kąpielą w bąbelkach.

Jak dbać o jacuzzi ogrodowe zimą?

Podczas zimy najważniejszą sprawą jest zadbanie o to, by woda w jacuzzi ogrodowym nie zamarzła, dlatego powinno być stale podłączone do źródła prądu. To rozwiązanie jest dobre w przypadku, kiedy często korzystasz ze swojego przydomowego spa w sezonie zimowym. Jeśli kąpiele w bąbelkach nie są Twoim stałym rytuałem, lepiej – w ramach obniżenia kosztów związanych z nieustanną pracą urządzenia – po kąpieli spuszczać wodę i nalewać ją przed kolejnym korzystaniem z jacuzzi ogrodowego. Ważne jest, żeby nieużywane jacuzzi ogrodowe przykryć specjalną pokrywą termiczną. To sprawdzony sposób na ochronę spa przed wszelkimi zanieczyszczeniami wody. A o takie nietrudno, szczególnie zimą.

Jacuzzi ogrodowe to wspaniały sposób na dbanie o zdrowie zimą

Regularne kąpiele w jacuzzi ogrodowym wpływają niezwykle pozytywnie na nastrój i psychikę, więc warto fundować je sobie zwłaszcza w okresie, kiedy jest zimno, ciemno przez większość dnia, a słońce nie świeci zbyt często. Hydromasaże pobudzają organizm do produkcji endorfin, zupełnie tak, jak podczas aktywności sportowych. Jacuzzi ogrodowe obniża stres i ułatwia zasypianie, więc wieczorne kąpiele poleca się tym, którzy cierpią na bezsenność. Jacuzzi ogrodowe ułatwia również dbanie o sylwetkę przez cały rok. Hydromasaże poprawiają krążenie, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, pobudzają organizm do szybszej przemiany materii oraz stymulują mięśnie i ujędrniają skórę.

Wybierz jacuzzi ogrodowe, które najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom jeszcze przed nadejściem zimy. Kiedy spadnie pierwszy śnieg i przyjdą mrozy Ty i Twoi bliscy będziecie mogli korzystać z jego dobroczynnego działania.

Zostaw komentarz